עסקאות נדל”ן הן עסקאות של רכישה ומכירה של נכסים מסוגים שונים, אם דירות, בתים, מגרשים, נכסים מסחריים וכדומה. יש להסתייע לפני כל חתימת חוזה, עם עו”ד מקרקעין וותיק ומנוסה, אשר ביצע עסקאות נדל”ן מוצלחות. מדובר על תהליך משמעותי ולא קצר שיש להיערך אליו מראש, כאשר עורך דין נדל”ן רעננה, יבדוק היטב את הנכס שברצונכם לרכוש על כל היבטיו, על מנת שיוכל לתת לכם אור ירוק להמשך הליך הרכישה.

ישנם מנגנונים בישראל, אשר הופכים כל עסקת נדל”ן למורכבת, אך אלה הם למעשה מנגנונים אשר מגנים על זכויות הקניין. יש להבין שאין מה לחסוך בעלויות של עורך דין מקרקעין, כך שניתן לצאת מעסקת רכישת נדל”ן כאשר ידכם על העליונה ולא תסתבכו בעסקאות אשר יגרמו לכם להפסדים משמעותיים. אם בכוונתכם לרכוש נכס ברעננה, מצאו עורך דין נדל”ן ברעננה, אשר מכיר היטב הן את האזור והן את הרשויות שיהיו מעורבות בעסקת הנדל”ן הבאה שלכם.

גם רכישת דירה מקבלן מצריכה את התערבותו של עו”ד נדל”ן

גם רכישת דירה מקבלן, מצריכה את התערבותו של עו”ד מקרקעין. הסיבה היא שלחברה קבלנית קיימים חוזים אחידים, מה שיהיה לרעת הרוכש ולכן, יש לערב בעסקה זו את הידע, הניסיון והבקיאות המשפטית של עורך דין נדל”ן רעננה, במידה והעסקה מתבצעת בעיר זו. בגלל פערי הכוחות מול הקבלן לרוכש, זוהי בדיוק הסיבה לערב עו”ד מקצועי אשר יוכל לסייע בעסקת נדל”ן אשר נרכשה מקבלן.

משרד עורכי הדין שידאג לזכויותיכם בעסקת נדל”ן

כאשר בוחרים עו”ד לעסקאות נדל”ן יש לבחור עורכי דין אשר מתמחים רק בתחום זה, על מנת שתהיו בטוחים כי  עורכי הדין בקיאים ומיומנים בעסקאות נדל”ן מורכבות. במידה והחלטתם לרכוש נכס ברעננה, אם דירה, בית, מגרש או נכס מסחרי כלשהו, בחרו בשירותיו של משרד עורך דין נדל”ן רעננה. אחד מהמשרדים המובילים בתחום, הוא משרד עורכי הדין שובלי ושות’ אשר קיים משנת 2008. השירות שהמשרד מעניק ללקוחותיו, הינו שירות יסודי בתחומי דיני מקרקעין והמשפט האזרחי- מסחרי.

היחס שהמשרד מציע ללקוחותיו הינו יחס אנושי וכן, התפיסה היא ייחודית שמובילה את המשרד כבר שנים, כאשר משרד זה בולט בתחומו ומומלץ בקרב אנשים רבים אשר כבר ביצעו עסקאות נדל”ן באמצעות משרד עורך דין נדל”ן רעננה, כמו משרד עורכי הדין שובלי ושות’.

מזכר זה הינו מידע כללי בלבד, הוא אינו חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי אין להסתמך עליו ואין בו כדי להחליף ייעוץ משפטי פרטני.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment