כל עסקאות המקרקעין, מלוות בעורך דין מקצועי, אשר מתמחה בדיני מקרקעין וכן במיסוי שיש לשלם עבור כל עסקה מסוג זה. על מנת להגן על האינטרסים שלכם, כמי שרוכש נדל”ן, יש להיעזר עם עורך דין מקרקעין כפר סבא, במידה ואתם עומדים בפני עסקת נדל”ן באזור זה. הסיבה לבחור עורך דין מקומי היא שהוא מכיר את האזור והנכסים השונים בעיר זו, את רשויות המס  וכן, יוכל אף לסייע בהפחתת מיסוי המקרקעין. הדבר החשוב ביותר שעל עורך הדין לבצע הוא, בדיקה מקיפה של הנכס בטרם חתימת החוזה, כך שתהיו בטוחים כי אתם רוכשים נכס ללא בעיות כגון חריגות בניה, בעיות ברישום, חובות ועיקולים על הנכס ועוד.

העברת זכויות בנכס והגנה על זכויות המוכר או הקונה של הנכס

כאשר עורך דין מקרקעין, בדק היטב את הנכס ורישומיו, את היבטי המס וכדומה, הוא יערוך חוזה אשר נועד להגן על הצד שהוא מייצג והכוונה היא למוכר או לקונה של הנכס. כל עורך דין מקרקעין כפר סבא, ימליץ לכם שלא לחסוך בשכר הטרחה ולשכור את שירותיו של הצד הנוסף בעסקה. זוהי טעות גדולה, היות ועורך דין של הצד השני בעסקה, יגן על האינטרס של הלקוח שלו ולא על האינטרסים שלכם.

חוק  מיסוי המקרקעין (תשכ”ג 1963), מגדיר מקרים אשר בהם חלה חובה על תשלום מיסים כגון מס רכישה ומס שבח. חוק זה למעשה, מפרט את חישוב המס וכיצד תשלום זה נקבע, אם מצד הקונה ואם מצד המוכר. אם רכשתם נכס או שאתם עומדים לרכוש נכס בכפר סבא, מומלץ כי תמצאו עורך דין מקרקעין כפר סבא מומלץ, אשר ביצע עסקאות נדל”ן, על הצד הטוב ביותר.

קשרים חשובים שיש לעורך דין מקרקעין שתוכלו להסתייע בהם בעת רכישת נכס

כל עורך דין מקרקעין, ימליץ לכם על אנשי מקצוע מהותיים אשר יהיו מכריעים עבורכם לפני רכישת נכס. למשל מהנדס בניין, חברת בדק בית כך שתוכלו לבדוק היטב את הנכס, במיוחד כאשר מדובר על דירה או בית וכל נכס אחר מיד שנייה. במידה ויתגלו ליקויים חמורים בנכס, עורך דין מקרקעין כפר סבא יציע לכם להימנע מהעסקה, מה שיציל אתכם בעתיד. אם מדובר על ליקויים זניחים, ניתן יהיה להתמקח על מחיר הנכס.

מומלץ כי תבחרו עורך דין שהתמחותו היא בתחום הנדל”ן כגון משרד עורכי דין שובלי ושות, אשר  הוקם בשנת 2008. צוות המשרד מעניק שירותים משפטיים ובעל יחס אדיב. המשרד מתמחה בליווי וייצוג משפטי, עסקאות מקרקעין עבור יזמים, קבוצות רכישה ומשקיעי נדל”ן. תוכלו לפנות אל עורך דין מקרקעין כפר סבא במשרדנו ולקבל את השירות האמין והמקצועי ביותר. 

מזכר זה הינו מידע כללי בלבד, הוא אינו חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי אין להסתמך עליו ואין בו כדי להחליף ייעוץ משפטי פרטני.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment